Zapisz się do newslettera
 

      

      
Primo: 10 punktów na 10 przede wszystkim za kompetencje prowadzącego, poza tym za komunikatywność, podejście do uczestników szkolenia, zindywidualizowane metody przekazania wiedzy, umiejętność stworzenia pozytywnej atmosfery. Secondo: Wysoka przydatność szkolenia - możliwość zastosowania poznanych rozwiązań „od ręki” w praktyce. Atrakcyjna forma - bazująca przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych. Tertio: Doskonałe w swej prostocie materiały uzupełniające w formie papierowej oraz możliwość korzystania i poszerzenia wiedzy online na blogu prowadzącego.
Iwona Biernat Naczelnik w Wydz. Eksploatacji Systemów Informatycznych
Szkolenie organizowane przez firmę JSystems było zorganizowane i prowadzone w sposób całkowicie odpowiadający moim oczekiwaniom. Osobę prowadzącą (trenera) można polecić każdemu, w szczególności osobie takiej jak ja, czyli nie mającej dotąd wiele wspólnego z zagadnieniami dotyczącymi administracji Oracle. Przygotowany przez Państwa program szkolenia (oparty na oczekiwaniach uczestnika) został zrealizowany konsekwentnie a co ważne, także w odpowiednim tempie. Jednocześnie poruszonych zostało wiele zagadnień wykraczających poza program szkolenia, ale przydatnych z punktu widzenia praktycznego zastosowania przedstawianych rozwiązań. Całość dopełnia przyjazna i luźna atmosfera spotkań. Polecam.
Paweł Zombirt PKN Orlen S.A
Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. W szczególności na pochwałę zasługuje fakt dobrego dostosowania materiału do zróżnicowanego poziomu uczestników. Polecam!
Mikołaj Kędzierski Consdata sp. z o.o.
O szkoleniu w którym uczestniczyłem pt. "Administracja bazami danych Oracle" mogę powiedzieć same pozytywne rzeczy. Organizacja dobra. każdy miał przygotowane stanowisko pracy oraz materiały. podczas szkolenia cały czas dostępne jedzenie. Wiedza również przekazana bardzo dobrze. Ze szkolenia wyniasłem same pozytywne odczucia i masę informacji.
Gracjan Tyczyński Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Szkolenia prowadzone przez firmę JSystems są bardzo dobrze przygotowane zarówno pod kątem merytorycznym, jak również pod kontem „techniczno – kawowym”. Prowadzący szkolenia posiada duży dystans do siebie, co w dużej mierze przekłada się na pozytywną atmosferę podczas szkolenia. Wiedza nie jest przekazywana schematycznie a każde dodatkowe pytanie jest wyjaśniane niemal natychmiast, dzięki czemu szkolenie naprawdę przynosi efekty w późniejszej pracy. Naprawdę warto się tam wybrać….
Krzysztof Babiarczyk Volkswagen Polska
Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Organizacyjnie nie było żadnych trudności i wszystko przebiegło zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Atmosfera doskonała. Prowadzący bardzo dobrze potrafił przekazać uczestnikom swoją wiedzę odpowiadając także na dodatkowe pytania i na bieżąco wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Dla mnie tak naprawdę najważniejsze jest to, że zdobyłem wiedzę i umiejętności jakich oczekiwałem po tym szkoleniu, więc z czystym sumieniem mogę polecić firmę JSystems.
Krzysztof Gorczyński Specjalista Biura Bezpieczeństwa Informacji Departament Bezpieczeństwa i Ryzyka Operacyjnego GETIN NOBLE Bank SA
Szkolenie prowadzone przez Pana Andrzeja Klusiewicza z zakresu podstaw administracji baz danych Oracle uważam za bardzo rzetelne, edukacyjnie wartościowe i prowadzone w milej atmosferze. Prowadzący posiada bardzo szeroką wiedzę nie tylko na temat „podstawy programowej” szkolenia, ale także wszelkich powiązanych zagadnień, co daje dużo szerszy pogląd na całość materiału i stanowi wspaniałą podstawę do dalszego kształcenia. Ponadto duże zaangażowanie Pana Andrzeja w połączeniu z jego bardzo przyjaznym podejściem do uczestników pozwala mi określić to szkolenie, jako jedno z najlepszych, na jakich byłem. Oczywiście z przyjemnością wyrażam zgodę na zamieszczenie mojej opinii na Państwa stronie internetowej :)
Marcin Janda System Operations Performance Data Analyst
Szkolenie nastawione na zdobycie umiejętności praktycznych. Każda część teoretyczna poparta ćwiczeniami i eksperymentami przeprowadzonymi samodzielnie przez słuchaczy. Szkolenie dopasowane do potrzeb uczestników tj. program był elastycznie modelowany wg zagadnień zgłaszanych przez słuchaczy.Trener bez oporów i z entuzjazmem dzieli się wiedzą, zdradza niuanse i sekrety, których nie znajdziecie w żadnej publikacji. Gorąco polecam osobom chcącym zdobyć prawdziwe umiejętności praktyczne przydatne w codziennej pracy zawodowej.
Aldona Wierzyńska-Oliwa
Zakres materiału porównywalny z autoryzowanymi szkoleniami ORACLE za połowę ceny. Jest też możliwość skupienia się na zagadnieniach, które nas bardziej interesują. Wykładowcy bardzo dobrze przygotowani do prowadzenia takich szkoleń.
Zbigniew Sawczuk Polskie Sieci Elektroenergetyczne - PÓŁNOC S.A.
Szkolenie organizowane przez PaSzkolenie ona Andrzeja Klusiewicza zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób. Poruszone zostały zagadnienia istotne z punktu widzenia kursantów nawet jeśli trochę wykraczały poza program szkolenia. Trener potrafi zbudować bardzo pozytywną atmosferę. Przygotowano również dobry serwis kawowy.
Tomasz Stańczak
Prowadzący szkolenie jest pasjonatem tego co robi - dzięki temu atmosfera szkolenia jest przyjazna, ale i profesjonalna. To bardzo sprzyja otwieraniu się na nową wiedzę. Wybór nie był przypadkowy – nauczeni doświadczeniem skorzystaliśmy z usług firmy JSystems po raz kolejny.
Mateusz Bartosz EOS KSI

BP Polska

Przemysłowy Instytut Telekomunikacji

Bank Handlowy

Combidata Poland

Praamerica Financial

Pentacomp Systemy S.A

Telekomunikacja Polska

Centertel

Bgk

Zremb sp. z o.o.

Altkom Akademia S.Aph3

EUROBANK S.A

Roche Polska sp. z o.o.

Metro Warszawskie sp. z o.o.

PGE Dystrybucja Łódź sp. z o.o.

Oraz wiele innych....

Masz pytania?