Zapisz się do newslettera
Andrzej Klusiewicz

Andrzej Klusiewicz

Java, Oracle, PostgreSQL

Typowy backendowiec i fanatyk wydajności. Zawodowo programista Java i administrator baz danych Oracle i PostgreSQL od ponad dekady. Autor blogów "O Oracle ludzkim głosem" oraz "O Androidzie ludzkim głosem", a także wielu popularnych publikacji. Prywatnie szczęśliwy tata, interesuje się systemami walki wręcz, survivalem oraz nowymi sposobami na robienie tego co lubi i życiem z tego ;)

Pokaż profil
Rafał Czarkowski

Rafał Czarkowski

Microsoft SQL Server , Oracle

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Backroom boy i trener w jednym. Z firmą JSystems jestem związany od 2014 roku. Swój czas wolny staram się poświęcać rodzinie, w możliwie jak najbardziej aktywny sposób. Wspólnie zwiedzamy nowe miejsca, jeździmy na rowerach, rolkach, łyżwach... krótko mówiąc na czym tylko się da i pogoda na to pozwoli ;) Raz na jakiś czas lubię się oderwać od wszelkiej maści nowinek technologicznych, wyłączyć telefon, schować gdzieś laptopa i przynajmniej kilka godzin spędzić jakby tego w ogóle nie było.

Pokaż profil
Wojciech Pietrzyk

Wojciech Pietrzyk

Oracle

Jestem trenerem Oracle i mam przyjemność prowadzenia szkoleń z tej tematyki dla firmy Jsystems. Mam 31 lat, pochodzę wprawdzie ze Śląska natomiast możecie mnie spotkać na szkoleniach w całej Polsce. Bazami danych Oracle zajmuje się od ponad 8 lat. Swoje szkolenia prowadzę nie szablonowo. Jestem daleki od poruszania się utartymi szlakami. Dlatego jeśli to możliwe nie używam prezentacji, slajdów i schematów. Każde szkolenie powinno być efektywne więc najważniejsze jest dla mnie zainteresowanie grupy tematem, a nie suche wykładanie teorii. Moja przygoda z bazami danych Oracle nabrała rozpędu kiedy kilka lat temu sam zgłosiłem się do Jsystems na pierwsze moje szkolenie. Dlatego jestem doskonałym przykładem jak efektywnie można tu pozyskać wiedzę :) Do zobaczenia na szkoleniach :)

Pokaż profil
Paweł Adamski

Paweł Adamski

Oracle

Człowiek z lasu. Certyfikaty: Oracle Certified Expert, Oracle Real Application Clusters 11g (OCE RAC11g) Oracle Certified Expert, Oracle Database 11g Performance Tuning (OCE PERF11g) Oracle Database 12c Administrator Certified Professional (OCP 12c) Oracle Database 11g Administrator Certified Professional (OCP 11g) Oracle Database 10g Administrator Certified Professional (OCP 10g) ITIL Foundation v3 Cerificate Prywatnie mąż wyjątkowej kobiety, jednej z nielicznych które potrafią go przegadać i ojciec sześcioletniego kierowcy wyścigowego. Fan demonicznego bohatera serialu "House od cards". Zadeklarowany i zdiagnozowany pracoholik, pracuje z pasją bo lubi to co robi.

Pokaż profil
Sławomir Broda

Sławomir Broda

Microsoft Office

Trener-praktyk z 12 letnim doświadczeniem w obszarze automatyzacji pracy w oparciu o VBA, programy z pakietu Office, bazy danych oraz narzędzia dostępne w SAP'ie. Od 5 lat prowadzący dedykowane szkolenia i konsultacja z ww. zakresu, posiadający bogate doświadczenie w pracy zarówno w małych zespołach jaki i w międzynarodowych korporacja, poparte dziesiątkami zakończonych sukcesem projektami. W wolnym czasie czytam, biję kolejne rekordy na rowerze, oraz rzucam piłkę do kosza.

Pokaż profil
Piotr Mućko

Piotr Mućko

Linux

Prawdziwy admin z krwi i kości. Jego życie zawodowe od 10 lat związane jest z administracją systemami operacyjnymi z rodziny Linux, a w szczególności systemami ze stajni RedHat-a, chociaż systemy spod znaku Debian czy Gentoo również nie są mu obce. Pradziwą frajdę sprawia mu instalacja Linux-a na “trudnym sprzęcie”, na którym standardowy kernel nie daje rady. Wielki fan Raspberry Pi. Prywatnie interesuje się fizyką oraz archeologią, poza tym szczęśliwy maż i tata.

Pokaż profil
Sławek Kutka

Sławek Kutka

Oracle

Sławek związany jest z bazami danych, od czerwca 2012 roku. Zaczynał jako administrator systemów centralnych w banku gdzie w późniejszym czasie pełnił również role programisty PL/SQL. W 2015 roku rozpoczął pracę jako samodzielny Administrator Baz Danych Oracle. Amator kultury przez duże 'Q' ;)

Pokaż profil
Piotr Puzio

Piotr Puzio

Oracle

Piotrek to bazodanowiec z kilkuletnim doświadczeniem, głównie przy systemach centralnych banków. Zaczynał w 2009 roku jako programista Informix i PL/SQL, następnie jego obowiązki powiększyły się o prostsze prace administracyjne baz danych Oracle. Obecnie zarządza kilkuosobowym zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie systemów centralnych banku. Ulubione hasło podczas awarii to 'a tata mówił żeby iść na medycynę' ;)

Pokaż profil
Radosław Różyński

Radosław Różyński

Microsoft SQL Server

Certyfikowany trener Microsoft z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w obszarze baz danych różnego typu. Absolwent Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu z zakresu Informatyki oraz Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie zarządzania organizacją. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych w pionie analiz i raportowania baz danych a także w różnego typu międzynarodowych korporacjach takich jak Hewlett Packard, Pramerica (spółka Prudential). Dodatkowo doświadczenie zawodowe potwierdzał w licznych projektach sektora publicznego oraz konsultacji w zakresie baz danych. Od kilku miesięcy współpracuje także z organizacjami pozarządowymi, tworząc i utrzymując rozwiązania Hurtowni Danych oraz rozwiązań typu OLTP. Pracę trenera zaczynał od autorskich szkoleń płynnie zdobywając kolejne certyfikaty technicznie potwierdzające zdobyte doświadczenie. Obecnie prowadzi szkolenia autoryzowane na terenie całej Polski z wysokim wskaźnikiem ocen w ankietach kończących szkolenia, konsultacje a także audyty. W najbliższym czasie planuje uruchomienie własnego technicznego bloga a także krótkie webcasty dotyczące SQL Server.

Pokaż profil

Robert Leontjew

Oracle

Znajomość najlepszych praktyk ITIL v3 oraz metodyki PRINCE2 wykorzystywana przy zarządzaniu zespołem, przy nadzorowaniu pracy pracowników oraz firm współpracujących i podwykonawców. Zarządzanie produktem Oracle Applications (Oracle E-Business Suite) w wersji 11.5.9 – 12.1. Prowadzę usługi konsultingowe w oparciu o najlepsze praktyki ITIL. Znajomość Oracle Applications 11i oraz r12 na poziomie Oracle 11i oraz r12 Applications Database Administrator potwierdzona certyfikatami. Znajomość technologii baz danych na poziomie 10g, 11g i 12c Administrator Certified Professional OCP potwierdzona certyfikatami. Znajomość ekspercka Oracle Real Applications Cluster 10g RAC potwierdzona certyfikatem Administrator Certified Expert OCE. Podczas projektów wdrożeniowych byłem odpowiedzialny za część techniczną, czyli instalacje, konfiguracje i administracje produktami jako Administrator Wiodący. Współuczestnictwo w wielu projektach wdrożeniowych w firmach z branż produkcyjnych, medycznych, dystrybucji. Przeprowadził instalacje jedno-serwerowe i wielo-serwerowe. Prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dla firm z technologii Oracle. Prowadzi szkolenia takie jak: Oracle 10g: Workshop I, Oracle 10g: Workshop II, Oracle 10g: (RAC) Administering Real Application Clusters, Oracle 11g: RAC, Oracle 10g i 11g Performance Tuning.

Pokaż profil
Krzysztof Malinowski

Krzysztof Malinowski

PostgreSQL, Python

Profesjonalny inżynier oprogramowania w najbardziej nowoczesnych technologiach programistycznych. Posiada szeroką wiedzę związaną z programowaniem i optymalizacją. Ma dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań bazodanowych i prowadzeniu szkoleń. Trudne, techniczne tematy tłumaczy w jasny, prosty i zrozumiały sposób. Posiada również doświadczenie z PHP, MySQL oraz Javą.

Pokaż profil

Masz pytania?